اخبار > طرح ممیزی ایمنی واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی استان تهران با جدیت درحال اجرا است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

طرح ممیزی ایمنی واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی استان تهران با جدیت درحال اجرا است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: طرح ممیزی ایمنی و بهداشت واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان با هدف صدور شناسنامه ایمنی،بهداشت و انرژی (HSEE) با جدیت درحال اجرا می باشد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران  گفت: طرح ممیزی ایمنی و بهداشت واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان با هدف صدور شناسنامه ایمنی،بهداشت و انرژی (HSEE) با جدیت درحال اجرا می باشد .

به گزارش روابط عمومی شهرک های صنعتی استان تهران ، صابر پرنیان اظهار کرد: این طرح با هدف ارتقای سطح ایمنی و بهداشت واحدهای به بهره برداری رسیده در مرحله نخست برای ۴۰۰واحد صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان تهران صورت گرفته است.

وی افزود: طرح ممیزی ایمنی و بهداشت واحدهای تولیدی در راستای برنامه‌های حمايتي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و با هدف كمك به ارتقای سطح ایمنی و بهداشت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است .

پرنیان گفت: طرح مزبور با همکاری شرکت های مشاوره ای ودانشگاها در شهرک صنعتی استان اجرا می شود .

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران افزود: کارشناسان مربوطه با حضور در واحدهای صنعتی ضمن شناسایی نقاط ضعف واحدهای توليدي موارد پيگيرانه لازم توصيه نموده و ازسوي شركت  به صورت رسمی به آن‌ها اعلام و برای رفع مشکلات، دوره‌های آموزشی رایگان برای واحدهای مذکور برگزار می‌شود .

وی خاطرنشان کرد: تمامی هزینه‌های اجرای ممیزی و برگزاری دوره‌های آموزشی بر عهده شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوده و برای واحدهای صنعتی کاملا رایگان است .

تاريخ: 1399/08/27  | ساعت: ١٠:١١ | شناسه: ١٢٣١٩ | تعداد نمايش: 63

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج